UUDISED

KLUBI ÜRITUSED

SMK spordisarja tingimused!

Täna 14. aprillil algab Saaremaa Matkaklubi spordisari!

Sari koosneb neljast etapist, kus mängime discgolfi erinevates kohtades Saaremaal. Igale etapile lisandub 1 lisavõistlus. Igale etapile järgneb saun Matkamajas.

Kõik võistlejad koguvad punkte. Selleks aga, et selgitada välja lõplikku võitjat, peab olema võitja osalenud vähemalt kolmel etapil.

Peaauhinna anname välja detsembris 2020.a. Matkaklubi spordisarja lõpuüritusel Matkamajas. Lõpuüritusel tervitusšampus ja ikka traditsiooniline saun meie poolt.

Peaauhinnaks on 20-eurone kinkekaart (iga etapp annab 5 eurot võidufondi) mistahes matkale või reisile, mida korraldavad Saaremaa Matkaklubi, Turja Tour OÜ või Matkahullud OÜ. See kinkekaart on nimeline ja see tuleb ära kasutada 2021.a. jooksul, rahaks ei vahetata! Selleks ajaks on ka kõik 2021.a. reisi- ja matkaplaanid üleval.

Anname välja ka lohutusauhindu ja meenutame toredaid üritusi nii vanu videoid vaadates kui ka omavahel muljeid vahetades.

Seiklusrikast hooaja algust soovivad Saaremaa Matkaklubi tegijad!

Kunagi ei ole hilja ühineda!

 

Algab spordisari!

14. aprillil algusega kell 15.30 alustame Saaremaa Matkaklubi discgolfi sarja!

Koguneme Kudjape Discgolf raja stardis.

Kui on kettad omal, võtke kaasa. Kui omal ei ole, siis saab meie käest, soovime selle eest 1 euro.

Peale ca 2 h kestvat ränkrasket võistlust läheme Matkamaja sauna lihaseid lõdvaks laskma.

Sauna jaoks kaasa võtta saunalina, laua peale suupisteid ja oma joogid.

Sellele võistlusele tuleb sügisel järg.

Palun teata oma osalusest!

tel. 53439199, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.