UUDISED

KLUBI ÜRITUSED

SMK spordisarja tingimused!

Täna 14. aprillil algab Saaremaa Matkaklubi spordisari!

Sari koosneb neljast etapist, kus mängime discgolfi erinevates kohtades Saaremaal. Igale etapile lisandub 1 lisavõistlus. Igale etapile järgneb saun Matkamajas.

Kõik võistlejad koguvad punkte. Selleks aga, et selgitada välja lõplikku võitjat, peab olema võitja osalenud vähemalt kolmel etapil.

Peaauhinna anname välja detsembris 2020.a. Matkaklubi spordisarja lõpuüritusel Matkamajas. Lõpuüritusel tervitusšampus ja ikka traditsiooniline saun meie poolt.

Peaauhinnaks on 20-eurone kinkekaart (iga etapp annab 5 eurot võidufondi) mistahes matkale või reisile, mida korraldavad Saaremaa Matkaklubi, Turja Tour OÜ või Matkahullud OÜ. See kinkekaart on nimeline ja see tuleb ära kasutada 2021.a. jooksul, rahaks ei vahetata! Selleks ajaks on ka kõik 2021.a. reisi- ja matkaplaanid üleval.

Anname välja ka lohutusauhindu ja meenutame toredaid üritusi nii vanu videoid vaadates kui ka omavahel muljeid vahetades.

Seiklusrikast hooaja algust soovivad Saaremaa Matkaklubi tegijad!

Kunagi ei ole hilja ühineda!

 

Tegijad

Saaremaa Matkaklubi MTÜ a/a EE281010602026113000


Külli Turja

asjaajaja

53439199 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Tegeleb kõigega ja vastab kõigile küsimustele nii nagu oskab!

 

Jaak Turja

president ja juhatuse liige

5142778 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Võib ka kõike küsida, kuid tavaliselt annab telefoni naistele üle...

 

Ülle Rahula

juhatuse liige

raamatupidaja

5141880 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Aktiivne kohalike matkade ja ürituste korraldaja!

 

Jelena Afanasjeva 

juhatuse liige

 

Kristel Turja

volinik

 

Signe Mehik

revident