UUDISED

Discgolfi 2. etapp

27. oktoobril algusega kell 15.00

...toimub Saaremaa Matkaklubi discgolfisarja 2. etapp!

Seekordne võistlus toimub Musumänniku discgolfirajal Kuressaares.

Kohtume Musumänniku parklas!

Palume registreeruda tel. 53439199 või emailil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kui tahtmist on, võib peale võistlust ka sauna teha.

 

KLUBI ÜRITUSED

SMK spordisarja tingimused!

Täna 14. aprillil algab Saaremaa Matkaklubi spordisari!

Sari koosneb neljast etapist, kus mängime discgolfi erinevates kohtades Saaremaal. Igale etapile lisandub 1 lisavõistlus. Igale etapile järgneb saun Matkamajas.

Kõik võistlejad koguvad punkte. Selleks aga, et selgitada välja lõplikku võitjat, peab olema võitja osalenud vähemalt kolmel etapil.

Peaauhinna anname välja detsembris 2018.a. Matkaklubi spordisarja lõpuüritusel Matkamajas. Lõpuüritusel tervitusšampus ja ikka traditsiooniline saun meie poolt.

Peaauhinnaks on 20-eurone kinkekaart (iga etapp annab 5 eurot võidufondi) mistahes matkale või reisile, mida korraldavad Saaremaa Matkaklubi, Turja Tour OÜ või Matkahullud OÜ. See kinkekaart on nimeline ja see tuleb ära kasutada 2019.a. jooksul, rahaks ei vahetata! Selleks ajaks on ka kõik 2019.a. reisi- ja matkaplaanid üleval.

Anname välja ka lohutusauhindu ja meenutame toredaid üritusi nii vanu videoid vaadates kui ka omavahel muljeid vahetades.

Seiklusrikast hooaja algust soovivad Saaremaa Matkaklubi tegijad!

Ei ole veel hilja ühineda!

 

Viimati lisatud:

Külalised

Meil on lehel 372 külalist ja 0 liiget

Otsing

Copyright © 2011 - 2018 - Saaremaa Matkaklubi MTÜ. Kõik õigused kaitstud